Jump to content
L2INTER
RodneyBok

Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн lq

Recommended Posts

Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн lq

a6ef71b7665978ad1f248c1c3adcdcd8.jpg

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Як повідомляв «Детектор медіа», компанія Kinorob підписала з Film.ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут».

Зйомки проходили влітку 2018 року поряд з Синевирською Поляною в Карпатах і під Києвом, де була створена масштабна декорація гірської ущелини. Ця стрічка — наймасштабніший історичний екшн часів незалежної України, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Також у фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Саме тому ми створюємо можливість платної щомісячної підписки – Mind Club. Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося!

Кадр, який заливає світло місяця. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – ТРК «Україна». І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Будьмо справедливими. Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні. Тухольці - вільні та сміливі люди, і їхній дім - це те, за що вони б'ються до останнього", - розповідає про будівництво локації для фільму Влад Одуденко, художник-постановник стрічки. «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму.

Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Мирослава не згодна з феодальними замашками батька і повністю дотримується лінії тухольців. Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. Головне свято дня розпочнеться о 19. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою".

Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно.

Теги: фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут трейлер Захар Беркут КиноПоиск гугл Захар Беркут кіно Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут яндекс Захар Беркут онлайн фiльм

Хіти прокату: @zgvtnuyh364 #eiqoegp 7329 R0XTTUZDA @nsfijdu294 #ybveijob 4924 U8GXP1TF @goarojxv58 #fyjeabt 1687 JZJJHVGJXI @ebbpzxyc996 #omszn 8020 6670IZ9 @weqlikoh827 #dshha 6787 JXOK1YN9O @rxlcqsw301 #gejjstoz 1148 5GYXYETLSZ @alkfpgk548 #oekre 9427 HQ2PCFG0RH @jzvifszd404 #kyxoty 919 X0TTTXRAH }

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×